הגענו לאבי בהמלצת זוג חברים. אבי ביצע בדיקה מעמיקה ומקיפה של החסכונות בבנק, הביטוחים,  וקרנות ההשתלמות. התוצאה היתה חיסכון כספי משמעותי עקב הפחתה של דמי ניהול וביטול ביטוחים כפולים. אבי המשיך ללות אותנו עד שסיימנו את כל השינויים. אנו חייבים לשבח את אבי על הסבלנות הרבה, המקצועיות חסרת הפשרות והזמינות.

חלי ונתן 20.8.2020

אבי היקר

פניתי אליך באמצעות אתר האינטרנט מבלי שהכרתי לפני כן ובלי שקיבלתי המלצות לפני כן. כבר בשיחת הטלפון הראשונה הישרת תחושת ביטחון ומקצועיות, ולאחר שבדקתי אפשרויות נוספות החלטתי לבחור לעבוד איתך, ואני לא מצטער על כך.  עשית לי סדר בדברים, חשפת בפני הרבה "סודות"  שקיימים בשוק ההון והביטוח וחסכת לי כסף רב. אני שמחה שהפכתי ללקוחה קבועה שלך ומרגישה בטוחה שאתה זה שמלווה אותי באופן קבוע בהתנהלות הפיננסית שלי.

ורד מ. 2.1.2020

אני רוצה להודות לך על שירות מקצועי ורציני. הגעתי אליך בהמלצת חבר ולא התאכזבתי. גם אני כבר הספקתי להמליץ עליך לקרוב משפחה.

קובי 14.1.2020

החלטתי לחפש איש מקצוע רציני שילווה אותי כי נמאס לי מהיועצים בבנק ומסוכני ביטוח שרק מנסים למכור לי כל הזמן. הגעתי אליך ללא היכרות מוקדמת ומיד ראיתי את ההבדל, אני רגוע ויודע שאני בידיים הכי מקצועיות והגונות שיש. כל המושגים הפיננסים שמעולם לא הבנתי הפכו לפשוטים וברורים, ולאחר הפגישה איתך יצאתי עם הרבה תובנות חשובות על ההתנהלות הפיננסית שלי. 

יורם 4.2.2020

הגענו לאבי בהמלצת חברים בגלל סכום כספי גדול שקיבלנו. חיפשנו איש מקצוע רציני ואובייקטיבי שימליץ לנו על השקעה מתאימה. בסופו של דבר ביצענו תהליך מקיף של בדיקה, התאמה ושדרוג של ההשקעות, קופות הגמל ותוכניות הביטוח. קיבלנו יחס חם וסבלני עם מקצוענות ללא פשרות. שווה כל שקל ששילמנו. אבי ממשיך ללוות אותנו באופן קבוע גם עכשיו. ממליצים בחום.

רויטל ומיכאל 12.2.2020

תודה לך על שירות מקצועי ורציני. הפגישה הראשונה איתך היתה הפתעה גמורה. הייתי רגיל ליועצים בבנק וסוכנים למיניהם וגיליתי שאפשר גם אחרת. אני שמח שהגעתי אליך ושאתה ממשיך לטפל בחסכונות שלי.

דני כהן 4.5.2020

1.6.2020 אבי היקר, איש מקצוע כמוך באמת שלא פוגשים בכל יום. קיבלתי ממך שירות מקצועי מהמעלה הראשונה, עם סבלנות רבה והבנה. עשית לי סדר וחסכת לי הרבה כסף, גם בדמי ניהול וגם בביטול של תוכניות ביטוח מיותרות. וכמובן עזרת לי לשדרג את קרנות ההשתלמות ולהתחיל להשקיע כמו שצריך את הכסף הנזיל שהושקע בצורה מאוד לא רצינית ומקצועית בבנק. תודה רבה על הכל.

אלי זהבי 1.6.2020

יש לנו כסף שמיועד לדירה והושקע ברמת סיכון גבוהה שלא התאימה לנו, והגענו לאבי לאחר הפסדים גדולים שנגרמו לנו ע"י יועץ ההשקעות בבנק. נדהמנו מפערי האיכות והמקצועיות בין היועץ בבנק לבין אבי ועשינו עבודה מעמיקה לתיקון כל הטעויות הפיננסיות שהצטברו לנו לאורך השנים.

מירי ויואב 5.6.2020